35
Навіщо потрібна реклама?
Р
- чому?

Є реклама – є улюблена програма

priceРеклама фінансує наші улюблені програми. Більшість найцікавіших програм українського, ефіру – МАЙDАН’S, ДНК – портрет нації, Голос країни, X Фактор, Ревізор, – просто не існували б без фінансової підтримки – коштів, одержаних від розміщення реклами. Чи готові ви платити за канали 700 грн щомісяця?

Е
- чому?

Cпортивні події у твоїй квартирі

Реклама та спонсорство відіграє суттєву роль у забезпеченні таких спортивних подій, як Олімпійські ігри, Чемпіонат світу з футболу тощо.

МТС підтримує Олімпійську збірну України.

Оболонь підтримує українську Прем’єр-лігу.

Велика частина маркетингових витрат компаній йде на фінансування трансляції подібних спортивних заходів, надаючи безплатний доступ до неї усім охочим.

Завдяки каналам ми можемо слідкувати не лише за спортивними заходами, але й за найважливішими культурними подіями в країні. Наприклад, телеканал «Україна» транслював Одеський міжнародний кінофестиваль.

alt

Завдяки програмі від МакДональдз® «Супроводжуй футболістів» в межах спонсорства «УЄФА ЄВРО 2012»тм 682 дитини з усієї Європи виходили зі своїми футбольними героями на стадіони в Україні та Польщі.

К
- чому?

Якість вища – ціна нижча

price Реклама стимулює конкуренцію на ринку, щоб компанії могли підкреслити унікальність своїх товарів та послуг. Конкуренція, своєю чергою, сприяє удосконаленню продукції, що веде до зниження цін і поліпшення якості.

Л
- чому?

Надихайся – задоволенню відкривайся

priceЩодня реклама надихає нас і закликає цінувати важливі моменти, про які ми часто забуваємо.
Реклама Tuborg закликає не чекати, а діяти.
У рекламі МТС пропонують виразити любов до близьких.

А
- чому?

Товарів багато. Як їх обирати?

Товарів багато. Як їх обирати?Компанії використовують рекламу, щоб розповісти нам про розмаїття нових продуктів, моделей. Рекламні ролики повідомляють про нові акції, в яких можна виграти цінні призи – наприклад автомобіль.
М
- чому?

Реклама соціальна – суспільство відповідальне

Реклама соціальна – суспільство відповідальнеВ Україні, як і у всьому світі, соціальна реклама виявилась ефективним засобом підвищення рівня інформованості про СНІД, сприяла боротьбі з насильством у сім’ях і зменшила смертність на дорогах шляхом заохочення до використання ременів безпеки. Соціальна реклама на ТВ – ефективна. Завдяки соціальній рекламі змінюється ставлення до ВІЛ, вакцинації, насильства та збереження довкілля. Рекламний ролик фонду «АНТИСНІД» розповідає як захистити себе від СНІДу.
Рекламні ролики телеканалу «Інтер» закликають бути вдячними ветеранам і цінувати мир.
Комерційна реклама часто буває соціально-орієнтована. Наприклад, Київстар опікується безпекою дітей в Інтернеті

А
- чому?

Рекламу запускай – економіку підіймай

altДопомагаючи компаніям досягати успіху, реклама відіграє ключову роль в динамічності економіки. Успішні компанії створюють більше робочих місць, сплачують більше податків і безпосередньо сприяють економічному зростанню.

Рекламна індустрія робить вагомий внесок в економічне зростання. По даним Всеукраїнської рекламної коаліції обсяг ринку реклами за 2012 рік склав 9,5 мільярдів гривень.